jootrip

جوتریپ جایی هست که شما می‌توانید در آن مناسب‌ترین هتل با ارزان‌ترین قیمت را در بین سایت‌های رزرواسیون هتل پیدا کنید. برای پیدا کردن مناسب‌ترین هتل:

1. شهر مقصد یا هتل مورد نظرتان را در بخش جستجو وارد کنید.

2. تاریخ ورود و خروج را تعیین کنید.

3. تعداد نفرات و تعداد اتاق‌هایی که می‌خواهید رزرو کنید را مشخص کنید.

جوتریپ همه هتل‌های شهر مورد نظر را در تمامی سایت‌های معتبر رزرواسیون هتل از جمله اسنپ‌تریپ، جاباما، اقامت‌ 24، جااینجاس و غیره جستجو می‌کند و سپس قیمت و مشخصات هتل‌ها را در هرکدام از سایت‌های رزرواسیون به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید نتایج یافت شده را با روش‌های موجود بر اساس قیمت، ستاره هتل، نوع هتل و امکانات موجود در هتل فیلتر کنید و به نتایج دلخواه خود برسید.

بعد از یافتن هتل مورد نظر در بخش مشاهده قیمت‌ها با کلیک بر روی سایت رزرواسیون هتل به سایت مورد نظر جهت رزرو هتل منتقل می‌شوید. در بخش مشاهده قیمت‌ها لیست اتاق‌ها برای رزرو را مشاهده می‌کنید. با استفاده از این لیست اتاق‌های مورد نظر را رزرو نمایید.

به عنوان مثال تعداد شما 8 نفر هست و میخواهید 2 اتاق رزرو کنید. لیست اتاق‌ها، دو اتاقی را که در سایت مورد نظر کمترین قیمت را دارند به شما نشان می‌دهد‌. مثلا پیشنهاد می‌دهد که دو اتاق چهار نفره در سایت مورد نظر رزرو کنید یا یک اتاق سه نفره و یک اتاق پنج نفره.‌